21 Nisan 2019, Pazar

İLÇE MİLLİ EĞİTİM ÇALIŞMALARINI PLANLADI

16 Nisan 2018, Pazartesi 06:07

     


Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü veliler, öğretmenler ve okul müdürlerinin katılımı ile periyodik toplantısını HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Aliağa’nın eğitim alanında yürüteceği faaliyetleri Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün düzenlediği toplantı ile tartışıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, okul müdürleri, öğretmenler, okul aile birliği yöneticileri ve velilerin katılımıyla birlikte periyodik olarak düzenlenen toplantı HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantıya Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, Aliağa Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ali İhsan Bostancıoğlu, Aliağa Anaokulu Müdürü Ayşe Sayın, Toki Ortaokulu Müdürü Bülent Karakuş öğretmenler ve veliler katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse toplantının amacına ve önemine dikkat çekerek, Aliağa ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Bölgesindeki öğrenci, öğretmen, okul verileri ve Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Proje Ekibi, AB Projeleri Ekibinin faaliyetlerine ilişkin sunum yaptı. Toplantının final kısmında Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, katılımcıların sorularını yanıtladı.

(EREN SARAN)  
Son Eklenen Haberler