20 Kasım 2018, Salı

AYDEMİR: ‘CHP VE AK PARTİ İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE’

21 Ağustos 2017, Pazartesi 06:58

     


MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir ve parti yönetimi, Belediye Başkanı Serkan Acar’ı makamında ziyaret etti. Aydemir, CHP ve Ak Parti İlçe Başkanlarının, Belediye Başkanı Acar’a çamur atmak için Türkiye’de örneği görülmemiş bir işbirliği içerisinde olduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir ve parti ilçe yönetimini makamında ağırladı. Yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Serkan Acar, Abdurrahim Aydemir ve yönetimine belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. MHP İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir ise Aliağa Belediyesi’nin ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Serkan Acar’a yönetimi ve Aliağa halkı adına teşekkürlerini iletti.

AYDEMİR, “ALİAĞA’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ”

Son iki buçuk yılda Aliağa’nın önemli hizmetlerle tanıştığını görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Aydemir, Aliağa için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Aliağa’nın sosyal donatı alanları, rekreasyon alanları, plaj ve sosyal tesisleri ile modern bir kent olma yolunda hızla ilerlediğini belirten Aydemir, yapılan çalışmaların Aliağa’nın çehresini değiştiğini ifade etti.

“BİZ BU ARKADAŞLARI İYİ TANIYORUZ”

Son günlerde hem Aliağa hem de İzmir kamuoyunu meşgul eden Çaltılıdere Mahallesi’ndeki arazi satışına da değinen Aydemir, bu konuda muhalif partilerin ilçe başkanlarının Belediye Başkanı Serkan Acar’a çamur atmaktan başka bir şey yapmadığını söyledi. Aydemir, “Cumhuriyet Halk Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin ilçe başkanları, söyleyecekleri bir şey olmayınca belediye başkanımıza çamur atmaktan, çalışmaları engellemekten başka bir şey yapamaz oldular. Önce arazinin 3 kuruşa satıldığını ifade ettiler. Daha sonra araziye talip olan İzmir Büyükşehir Belediyesi aynı bedel için devasa proje, devasa satış diye açıklama yaptı. Biz bu arkadaşları iyi tanıyoruz. Fazla da polemiğe girmek istemiyoruz. Belediye Başkanımız Serkan Acar’ın Aliağa’ya yaptığı hizmetleri engellemek adına Cumhuriyet Halk Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi Türkiye’de örneği görülmemiş bir işbirliği içerisindedir. Fakat halkımız tüm olanların ve yapılan hizmetlerin farkındadır.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyarette MHP Aliağa Kadın Kolları Yönetimi Başkan Serkan Acar’a yaptığı hizmetlerden dolayı çiçek takdim etti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler